Korduma kippuvad küsimused

[vc_row][vc_column][vc_toggle title=”Kuidas e-poes tellimust esitada?”]E-poe kasutus- ja ostuinfo leiad siit.[/vc_toggle][vc_toggle title=”Kuidas eritellimust esitada?”]Kui sinu sooviks on omada erilist käsitööna valmistatud mänguasja, mis oleks autori enda käega valmistatud, on võimalik esitada eritellimus. Autoritööde teostamine on ajamahukas ning sellele pühendatav aeg piiratud.
Oma soovist kirjuta aadressil lilleliis@gmail.com ja kõigist detailidest (tellimise võimalikkus, ajagraafik jne) saame täpsemalt rääkida juba e-posti teel.[/vc_toggle][vc_toggle title=”Toodete turvalisusest ja hooldusest”]Lilleliisi mänguasjad valmivad käsitööna ning ei vasta tavakaubanduses tuntud turvastandardile. Mänguasju valmitatakse armastusega, kõik pisidetailid kinnitatakse hoolikalt ja võimalikult kindlalt. Just tänu pisidetailidele (turvasilmad, nööbid, paelad) ei ole hea jätta mänguasjaga mängivat väikelast järelvalveta.

Käsitsi valmistatud mänguasju soovitame pesta käsitsi, kuna nii säilivad lõnga omadused kõige paremini. Pesta võiks käesoojas vees, kasutades vähesel määral pesuvahendit. Kindlasti ei tohiks mänguasja väänata, vaid hoopis pigistada kuivaks. Kuivatamiseks aseta ese käterätile ja varu kannatust – vastavalt lõnga koostisele ja eseme suurusele võib lõplikuks kuivamiseks kuluda mitu päeva.[/vc_toggle][vc_toggle title=”Millised lilleliisi õpetused on?”]Lilleliisi käsitöö õpetused on põhjalikud, sisaldades samm-sammulist juhendust eseme valmistamiseks ning palju fotosid, et protsess võimalikult lihtsaks muuta. Iga mustri teksti koostamisele, fotomaterjali üles pildistamisele, kontrollimisele, vigade kõrvaldamisele ning kolmanda isiku poolt õpetuse läbi proovimisele kulub kokku mitmeid nädalaid.
Lilleliisi amigurumi mustritel on austajaid üle maailma ning need on saanud palju positiivset tagasisidet.[/vc_toggle][vc_toggle title=”Õpetuste raskusastmed”]Lilleliisi õpetused on jagatud kolme raskusastmesse:

lihtne – õpetused, mis on mõeldud algajatele. Sisaldavad enamasti üht heegeldamise võtet ning ka detailide kokkuõmblemine on lihtne.

keskmine – õpetused, mis sobivad varasema kogemusega valmistajatele. Lisaks erinevatele silmustele võivad sisaldada ka keerulisemaid võtteid kokkuõmblemisel ja viimistlemisel.

keerukas – nõudlikud projektid, mis eeldavad kogemusi ja kannatlikkust. Kombineeritud on mitmed erinevad silmused ja muud keerulisemad võtted.[/vc_toggle][vc_toggle title=”Vajan õpetuse kasutamisel abi”]Esmalt soovitan kindlasti uurida siinseid postitusi, kus on käsitletud mitmeid olulisi mänguasjade valmistamist puudutavaid teemasid. Kasutades Google`i otsingut leiad rohkelt inglise keelseid abimaterjale nii tekstide kui videode näol. Kui sealsed teemad sinu küsimusele vastust ei anna, kirjuta mulle julgesti e-posti aadressil lilleliis@gmail.com.[/vc_toggle][vc_toggle title=”Soovin osta õpetust prinditud kujul”]Minu õpetused on saadaval ainult elektroonilise tootena, mille link saadetakse automaatselt pärast tellimuse eest tasumist. Vastavalt soovile võid selle oma arvutisse allalaadida või välja printida.

Lilleliisil on ilmunud aga kaks mustrite raamatut – “Võluväega mänguasjad” (2014) ja “Kaisuloomakirg” (2016). Nende kohta saad täpsemalt uurida siit.

[/vc_toggle][vc_toggle title=”Kas õpetused on eesti keeles?”]Väga paljud õpetused on olemas eesti keeles, aga on ka selliseid, mis on müügil vaid inglise keelsena. Toote nime juurde märgitud “ENG” tähistab õpetuse saadavust ainult inglise keelsena. Lisaks leiad keelt puudutava info tootekirjeldusest.

[/vc_toggle][vc_toggle title=”Kas sellel veebilehel leidub tasuta mustreid?”]Jah, lilleliisil on aastate jooksul kogunenud mitmeid tasuta õpetusi. Uuri lähemalt siit.

[/vc_toggle][vc_toggle title=”Kui sa ei leidnud oma küsimusele vastust…”]Kui sul tekkis küsimusi, millele sa siit vastust ei leidnud, vaata ka Ostuinfo rubriiki. Kui ka sealt abi ei saa, võid oma küsimuse edastada e-posti aadressil lilleliis@gmail.com.[/vc_toggle][/vc_column][/vc_row]